Działki na sprzedaż Skawina

Atrakcyjne działki na sprzedaż znajdziesz w Skawinie pod Krakowem

Szukasz działki rekreacyjnej z dala od miejskiego zgiełku? Potrzebujesz miejsca na weekendowy odpoczynek? Sprawdź ofertę działek na sprzedaż w Skawinie!

Działki na sprzedaż Skawina

Zwiększająca się liczba samochodów i stale rosnące zanieczyszczenia powietrza sprawiają, że ludzie uciekają z wielkich miast. Jeśli jesteś z Krakowem związany zawodowo, ale męczy Cię zgiełk, który tram panuje, mamy dla Ciebie mnóstwo ofert działek na sprzedaż w Skawinie oddalonej około 20 km od Krakowa.  

Oprócz tego, że Skawina jest o wiele mniej zatłoczoną miejscowością, działki na jej terenie są dużo tańsze niż działki o tej samej powierzchni, znajdujące się w Krakowie. W ofercie naszej agencji linxinvestment znajdziesz działki budowlane, rolne, inwestycyjne, leśne oraz rekreacyjnie.

Jeśli Twoja działka ma mieć charakter rekreacyjny, zorientuj się, czy w jej pobliżu nie znajduje się torowisko lub głośny zakład blacharski. Ciężko Ci będzie się zrelaksować, kiedy będziesz słyszał nieustanny hałas.

Zanim podpiszesz umowę zakupu działki, sprawdź koniecznie infrastrukturę, jaka znajduje się wokół niej. Rodziny z dziećmi bez wątpienia docenią bliską lokalizację przedszkoli, szkół podstawowych lub średnich. Zaletą będą również place zabaw, boiska do piłki nożnej czy parki, w których dzieci będą mogły poszaleć. 

Bliskie sąsiedztwo Skawiny i Krakowa sprawia, że jest ona świetną miejscowością na inwestycje. Jeśli jesteś inwestorem sprawdź ofertę działek komercyjnych dostępną na naszej stronie internetowej linxinvestment.com. Sprawdzą się one idealnie pod budowę osiedla wielorodzinnego, które z pewnością będzie cieszyć się zainteresowaniem wśród osób pracujących w Krakowie, ale chcących mieszkać poza nim.

Szukasz ofert działek na sprzedaż w Skawinie? Mamy coś dla Ciebie

W naszej ofercie znajdziesz działki o różnej powierzchni. Wybierz taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i której zakup zmieści się w Twoim budżecie. 

Jeśli chciałbyś wszędzie chodzić pieszo, kup działkę zlokalizowaną w centrum Skawiny. Miłośnicy spokoju i zieleni, znajdą na naszej stronie ciekawe propozycje działek znajdujące się na obrzeżach tego niewielkiego miasta.

Umieszczając oferty działek budowlanych na sprzedaż w Skawinie na naszej na stronie, sprawdzamy, czy mają one dostęp do wszystkich niezbędnych mediów, takich jak prąd, gaz i woda. Jeśli media nie są podłączone, weryfikujemy czy istnieje taka możliwość. 

Bardzo ważną kwestią przed zakupem działki budowlanej jest wybranie projektu domu. Aby uniknąć sytuacji, w której okaże się, że nasze wymarzone lokum nie może stanąć na kupionej przez nas działce, ponieważ jest zbyt wąska lub nieproporcjonalna. 

Kwestią, która bardzo często jest pomijana podczas szukania działki, jest jakość gruntu. Zbagatelizowanie tego tematu może być dla Ciebie brzemienne w kosztach na etapie wykonywania fundamentów. Dlatego warto po uzgodnieniu z właścicielem wykonać badania geotechniczne sprawdzające jakość gleby.

Nie zapomnij również o dokładnym sprawdzeniu lokalizacji Twojej działki. Bardzo ważną sprawą jest ustalenie jej sąsiedztwa, ponieważ wątpliwą przyjemnością jest oglądanie z okna dymiących kominów zakładów przemysłowych, lub wąchanie woni dochodzącej z pobliskiej oczyszczalni ścieków.

Przeraża Cię ilość spraw do załatwienia? Skontaktuj się z naszą agencją linxinvestment, pomożemy Ci!

 

Sprzedaż działek Kraków — nasi agenci nieruchomości znajdą idealną działkę dla Ciebie

Korzystając z usług naszej agencji nieruchomości, będziesz miał pewność, że wszystkie sprawy związane z zakupem działki zostaną zrealizowane kompleksowo. Bardzo istotne jest sprawdzenie wszystkich kwestii prawnych związanych z wybraną przez Ciebie ziemią. Dlatego warto byś przed decyzją o zakupie miał wgląd w jej księgę wieczystą.

Jeśli powierzysz nam prowadzenie sprawy związanej z zakupem Twojej działki, sprawdzimy dla Ciebie czy nie posiada ona przypisanych dodatkowych właścicieli, którzy mają pozwolenie na czasowe jej użytkowanie. Zweryfikujemy również czy nie podlega ona najmowi lub dzierżawie oraz, czy nie jest obciążona długami. Ważne jest również ustalenie, czy nie został zaciągnięty na nią kredyt, który jest w trakcie spłaty. Jest to sprawa, którą można uregulować, ale musisz o tym wiedzieć przed podpisaniem umowy zakupu.

Istotną sprawą w przypadku działki budowlanej, jest fakt czy jest ona uwzględniona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Jeśli taki plan zagospodarowania nie istnieje, formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę mogą być bardziej skomplikowane. 

Każda posesja musi mieć dostęp do drogi głównej. Zdarzają się sytuacje, że takiego dostępu nie ma lub jest, ale przechodzi przez inną działkę. Tę kwestię również należy wyjaśnić, by nie okazało się, że kupiłeś działkę, do której nie masz możliwości się dostać.

Z naszą pomocą, żadna z powyższych spraw nie zostanie pominięta, a Ty będziesz mógł spać spokojnie!