Pośrednictwo wynajmu mieszkań

 

Skorzystaj z naszych usług pośrednictwa w wynajmie mieszkań

Decyzja o wynajmie mieszkania wiąże się zazwyczaj z podpisaniem umowy na dłuższy okres, np. rok. Ważne jest, by ten czas minął Ci bez problemów, dlatego powierz wybór mieszkania na wynajem specjalistom. Gdy nie masz głowy do spraw związanych z nieruchomościami lub Twoje życie zawodowe czy prywatne nie pozwala Ci na dokładne przeanalizowanie rynku, postaw na pośrednictwo wynajmu mieszkań. Specjaliści pracujący w naszej agencji linxinvestment pomogą Ci dobrać mieszkanie odpowiednie do Twoich potrzeb.

 

Nie wynajmuj mieszkania bez odpowiedniego sprawdzenia!

W internecie znajdziesz mnóstwo mieszkań na wynajem. Niestety bardzo często pod pięknymi zdjęciami, kryją się wady, których nie jesteś w stanie zobaczyć na fotografii, a które dostrzeżesz podczas oglądania mieszkania, albo – co gorsza – podczas użytkowania już wynajętego lokum. Możesz tego uniknąć! Pośrednictwo wynajmu nieruchomości to branża pomocna w znalezieniu mieszkania, które jest odpowiednio sprawdzone, zanim trafi na stronę agencji nieruchomości. 

Żadną przyjemnością nie jest użytkowanie mieszkania, w którym są dodatkowi lokatorzy w postaci karaluchów lub prusaków. Często dezynsekcja nie przynosi rezultatów lub przynosi  tylko chwilowo, gdyż w sąsiedztwie mieszkają osoby, u których te insekty zadomowiły się na stałe i zupełnie im nie przeszkadzają. W takich sytuacjach potrzebna jest dezynsekcja całego budynku, co nie zawsze jest proste do wykonania.

Pośrednictwo wynajmu nieruchomości to praca specjalistów, którzy wiedzą, na co zwrócić uwagę, by uniknąć nieprzyjemności. Nie rzadkie są również sytuacje nieszczelnych okien, które znacznie wychładzają mieszkania w okresie zimowym, a co za tym idzie, koszty poniesione na ogrzewanie są bardzo duże. W mieszkaniach położonych na wyższych piętrach mogą zdarzyć się problemy z ciśnieniem wody w kranie lub z przeciekaniem dachu. 

 

Szeroki wybór nieruchomości dla każdego

 

Nasza firma oferuje mieszkania na wynajem w Krakowie. Jeśli zależy Ci, by mieszkać w centrum, zaoferujemy Ci lokum znajdujące się w okolicach starego miasta. Jeśli nie lubisz hałaśliwych miast, bardziej atrakcyjne będzie dla Ciebie mieszkanie na peryferiach. Posiadamy nieruchomości na wynajem w blokach oraz w pięknych zabytkowych kamienicach. W ostatnich latach w Krakowie powstało mnóstwo nowych budynków z przepięknymi apartamentami. Jeśli więc szukasz mieszkania o podwyższonym standardzie z pięknym dużym tarasem lub niewielkim ogrodem, skorzystaj z naszej oferty. Jeśli istotne dla Ciebie jest, by mieszkanie posiadało komórkę lokatorską lub miejsce parkingowe poinformuj nas o tym, a dołożymy wszelkich starań, by przedstawić Ci taką ofertę.

Pośrednictwo wynajmu mieszkań pomoże znaleźć Ci odpowiednio zlokalizowane lokum. Przedstawimy Ci dostępne propozycje mieszkań w pobliżu terenów zielonych lub wśród licznych zabudowań, zależnie od tego, gdzie czujesz się najlepiej. W naszych propozycjach znajdują się mieszkania usytuowane w niskich blokach, ale również w wieżowcach. Jeśli marzą Ci się piękne widoki i nie boisz się wysokości — pomożemy Ci zrealizować to marzenie. 

Jeżeli szukasz na wynajem lokalu usługowego na Twój wymarzony biznes albo potrzebujesz garażu na swój luksusowy samochód — napisz do nas! Gdy wybierzesz mieszkanie, sporządzimy protokół, w którym przedstawimy jego stan w momencie rozpoczęcia wynajmu, tak by nie było wątpliwości co do zniszczeń, jakie się w nim znajdowały, a jakie powstały w trakcie wynajmowania, co jest korzystne dla obydwóch stron umowy. Ponadto doradzimy Ci również w sprawach dotyczących np. zameldowania.

 

Znajdziemy dla Ciebie idealnego najemcę

Posiadasz nieruchomość i chciałbyś ją wynająć? Już kilkukrotnie wynająłeś je pierwszej zainteresowanej osobie, co często wiązało się z dużymi kosztami remontu czy wymiany umeblowania? Pośrednictwo wynajmu nieruchomości pomoże Ci w procesie znalezienia odpowiedniego najemcy. 

Dzięki naszej stronie internetowej agencji nieruchomości linxinvestment Twoje ogłoszenie będzie bardzo dobrze wypromowane. Dzięki temu znajdziemy dla Ciebie kilku potencjalnych najemców, dając Ci możliwość wyboru  jednego z nich, który najbardziej wzbudzi Twoje zaufanie. Mamy nadzieje, że pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości. Co więcej, pomożemy Ci przygotować odpowiednią treść umowy najmu, tak by była dla Ciebie, jak najkorzystniejsza. Warto pamiętać o odpowiedniej wysokości kaucji, która może zniechęcić najemcę do niszczenia Twojego mienia.