Pośrednik nieruchomości

Twój pośrednik nieruchomości do wynajęcia

Zamierzasz kupić lub wynająć mieszkanie? Przejrzałeś już mnóstwo ofert, ale ciężko Ci wybrać coś sensownego? A może chciałbyś sprzedać, działkę, dom lub mieszkanie, ale nie masz głowy do formalności związanych z tym procesem? W tej sytuacji świetnie sprawdzi się pośrednik nieruchomości! Skorzystaj z pomocy agencji nieruchomości linxinvestment i kup, wynajmij lub sprzedaj nieruchomość z gwarancją sukcesu! 


Twoja prawa ręka podczas zakupu/sprzedaży mieszkania lub domu

Szukasz swojego lokum? Chciałbyś, by ktoś pomógł Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń? Czy wiesz, czym zajmuje się pośrednik nieruchomości? To osoba, która na podstawie przedstawionych przez Ciebie wytycznych pomoże Ci znaleźć odpowiedni lokal, a poza tym sprawdzi, czy nie ma on ukrytych wad. Skorzystaj z pomocy specjalistów agencji nieruchomości linxinvestment, którzy wiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę. Istotne jest sprawdzenie, czy mieszkanie nie posiada wilgoci, nieszczelnych okien czy innych nieprzyjemnych niespodzianek, o których mógłbyś się dowiedzieć dopiero w trakcie użytkowania nieruchomości.

Jeśli jesteś właścicielem domu lub mieszkania i chciałbyś je sprzedać szybko i efektywnie, sprawdź zakres usług naszej agencji nieruchomości. Omówimy z Tobą wszystkie najważniejsze dla Ciebie kwestie. Podpowiemy, co mógłbyś zrobić, aby Twoje mieszkanie prezentowało się korzystnie. Nasz pośrednik nieruchomości wykona interesujące zdjęcia i stworzy do nich opis, który przyciągnie potencjalnego klienta. Zadbamy o to, by ogłoszenie zostało odpowiednio wypromowane. Ponadto dzięki współpracy z nami nie będziesz musiał jeździć i pokazywać mieszkania każdemu zainteresowanemu. To my zajmiemy się tym uciążliwym zadaniem. Co więcej, pomożemy Ci wycenić Twoje mieszkanie i będziemy Ci towarzyszyć, aż do sfinalizowania transakcji, tak abyś nie zapomniał o dopełnieniu żadnych formalności.

 

Pośrednik Nieruchomości – Nieoceniona pomoc w kwestii wynajmu mieszkania

Chcesz znaleźć przytulne miejsce dla siebie i swojej rodziny, ale nie stać Cię na zakup swojego lokum? Rozważasz wynajem mieszkania lub domu? Nasz pośrednik nieruchomości jest do Twojej dyspozycji! Przedstawimy Ci nieruchomość w wybranej przez Ciebie lokalizacji i o powierzchni która Cię interesuje. Weźmiemy pod uwagę koszty wynajmu, jakie możesz ponieść. Szukając nieruchomości na wynajem, staramy się również opisać jej okolice. Jeśli posiadasz małe dzieci, zapewne zaciekawią Cię mieszkania w pobliżu przedszkoli czy placów zabaw. Jeżeli pracujesz poza miastem, atrakcyjne będą dla Ciebie nieruchomości na obrzeżach. Przedstawimy Ci wszystkie oferty, jakie obecnie znajdują się w naszej bazie i spełniają Twoje oczekiwania. Powierzając nam wybór odpowiedniego mieszkania, zyskasz pewność, że są one dokładnie sprawdzone. 

Jeśli posiadasz nieruchomość i chciałbyś ją wynająć, ale nie masz pojęcia, jaka cena odstępnego będzie odpowiednia, skontaktuj się z nami! Nasi agenci pomogą Ci wycenić Twoje mieszkanie, tak aby było atrakcyjne cenowo dla potencjalnych najemców. Zadbamy również o to, byś nie był stratny. Pomożemy Ci wykonać atrakcyjne zdjęcia i sporządzimy ciekawy opis, aby ogłoszenie jak najszybciej trafiło do zainteresowanych. Będziesz miał oczywiście pełną decyzyjność, co do wyboru osób, które miałyby zamieszkać w Twojej nieruchomości. Ponadto pomożemy Ci sporządzić odpowiednią umowę po to, by uniknąć nieprzyjemnych nieporozumień w trakcie wynajmowania mieszkania. 

 

Zyskaj pewność, że wybrałeś dobrze! Nasz pośrednik nieruchomości Ci to zapewni

Specjaliści pracujący w naszej agencji linxinvestment mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w branży. Wybierz pośrednika nieruchomości, który pomoże Ci na każdym etapie procesu najmu czy sprzedaży. Doradzimy Ci w każdej kwestii związanej z nieruchomościami, np. na Twoje życzenie sprawdzimy ich stan prawny. Współpracujemy z wieloma specjalistami, których pomoc bywa bardzo potrzebna podczas zakupu nieruchomości. Są to m.in. notariusze, doradcy finansowi czy firmy remontowe. 

Jeśli posiadasz kilka mieszkań i chciałbyś je wynająć, ale nie masz czasu, by dopełnić formalności i doglądać mieszkań w trakcie ich użytkowania przez najemcę, możesz nam powierzyć zarządzenie najmem. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami takimi jak: znalezienie najemcy, podpisanie umowy czy rozliczenia. Będziemy też dbali o stan techniczny Twojej nieruchomości.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klientów w okolicach Krakowa. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i dokładamy wszelkich starań byś, był zadowolony ze współpracy z nami. Każdy nasz pośrednik nieruchomości dąży do jak najlepszych rezultatów w procesie najmu lub sprzedaży.