Mieszkanie 33 m2 z częściowo wydzieloną sypialnią przy ul. Św. Kingi 5

św. Kingi 5, Kraków LI-257
1 490 PLN
347 €
mieszkanie
1 Pokoje
33 m²

Linx Investment oferuje do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie 33 m2 z częściowo wydzieloną sypialnią w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Kingi 5 w Krakowie.

Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze i składa się z pokoju wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, częściowo wydzielonej sypialni, łazienki z prysznicem, oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało wykończone w wyjątkowo nowoczesnym stylu, z użyciem najwyższej jakości materiałów, sprzętu oraz mebli. Okna mieszkania wychodzą na zielony dziedziniec.

Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy u zbiegu ul. Limanowskiego i ul. Św Kingi, w historycznej części Podgórza. W niedalekiej odległości znajdują się Bulwary Wiślane oraz malownicza dzielnica Kazimierz. Znakomita lokalizacja umożliwia szybki dostęp do sklepów, punktów handlowo-usługowych, usytuowanej w pobliżu Galerii Kazimierz oraz przystanków komunikacji tramwajowej i autobusowej. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość centrum miasta.

Minimalny okres najmu 12 miesięcy

Szczegóły nieruchomości

Numer oferty : LI-257
Typ nieruchomości : mieszkanie
Status nieruchomości : Wynajem
Pokoje: 1
Powierzchnia : 33 m²
Dzielnica: Stare Podgórze
Czynsz: 1 490 PLN
Opłata admin: 160 PLN
Prąd: wg zużycia
Gaz: wg zużycia (ok. 70 PLN)
Kaucja: 2 000 PLN