Sprzedaż oraz kupno

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż poprowadzona przez ekspertów ułatwi Tobie cały proces i uczyni go bezpiecznym.

Decydując się na współpracę z nami skorzystasz z fachowej wiedzy na temat rynku nieruchomości, przepisów prawnych dotyczących nieruchomości a także odciążymy Ciebie od wszystkich czynności, które należy wykonać przed dokonaniem transakcji:

1. Ustalenie ceny nieruchomości.
Rzetelna wycena Twojej nieruchomości i skuteczny marketing sprawią, że Twoja nieruchomość będzie kreować ciągłe zainteresowanie ze strony potencjalnych nabywców, a w konsekwencji składanie przez nich ofert kupna.

2. Prawne przygotowanie nieruchomości.
Na tym etapie doradzimy Ci w jaki sposób podjąć działania prawne w zależności od stanu i rodzaju Twojej nieruchomości, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych komplikacj.

3. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.
Naszym celem jest sprawić, aby wystawiona na sprzedaż nieruchomość stała się atrakcyjna dla jak największej liczby potencjalnych klientów, jak najszybciej znalazła nabywcę i uzyskała atrakcyjna cenę. Porady naszych ekspertów zmierzają do podniesienia atrakcyjności wystawionej na sprzedaż nieruchomości – przede wszystkim jej wnętrza, które powinny być zapraszające i estetyczne.

4. Kampania reklamowa.
„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie”.

Wykorzystujemy najbardziej skuteczne kanały marketingowe, tak aby Twoja nieruchomość miała
jak największą liczbie zainteresowanych nabywców.

5. Organizacja oględzin.
Podejmując współpracę z nami, oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze. W takiej sprawie jak oględziny nieruchomości przez klientów Twoja obecność na miejscu nie jest konieczn.

6. Akceptacja oferty.
Tylko od Ciebie zależy czy zaakceptujesz lub odrzucisz proponowaną ofertę. Prowadzimy Ciebie przez cały proces trwania negocjacji. Fachowo doradzamy przy wyborze oraz akceptacji najlepszej oferty rynkowej. Nasz cel to zadowolony klien.

7. Zakończenie transakcji.
Opracowujemy warunki i sposobu przeprowadzenia transakcji. Pomagamy bezpiecznie przejść przez konieczne do zakończenia transakcji procedury bankowe, notarialne oraz administracyjne.

Każdy zadowolony klient to powód do naszej dumy!

Tanio kupić, drogo sprzedać?! Tak, jest to możliwe!

W świecie osób inwestujących w nieruchomości mówi się, że zarabiasz nie wtedy, gdy sprzedajesz, lecz wtedy gdy kupujesz nieruchomość.

Działamy z myślą zarówno o osobach, które kupują swoje pierwsze mieszkanie, jak i o inwestorach zainteresowanych zarabianiem na wynajmie.
Oferujemy praktyczne rady, informacje dotyczące inwestycji w nieruchomości z różnym przeznaczeniem, wspieramy Ciebie na poszczególnych etapach kupna każdego rodzaju nieruchomości.

A zatem jak dobrze kupić atrakcyjną nieruchomość?

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy na bezpłatne spotkanie organizacyjne.
Jesteśmy otwarci na wszelkie Twoje propozycje i potrzeby.

Czekamy na Ciebie!